Koolitus   tugineb   Maailma   Tervishoiuorganisatsiooni   soovitustele,  UNICEF`i  40-tunnisele laktatsioonikonsultantide koolitusprogrammile ja Eesti nõustamiskogemustele. Koolitajad on Ülle Lember  ja  teised  Sünni  ja  Imetamise  Eesti  Tugiühing  (edaspidi  SIET) imetamisnõustajad. Koolituse  lõpetanud  saavad  tunnistuse  ning  võimalusel  asuda  tööle  projektipõhiselt  SIETi imetamisnõustajana.

Koolituse maht on 40 tundi jaotatuna 5-le koolituspäevale ning sel lele lisanduvad iseseisvad tööd koolituspäevade vahelisel ajal.

Aeg ja koht

Koolitused toimuvad laupäeviti orienteeruvalt kl 10.00 – 17.30.
10. detsember 2016
21. jaanuar 2017
11. (või 18.) veebruar 2017
18. märts 2017
01. aprill 2017

Koolituskeskus asub Tallinnas, Endla 4, V korrusel, OÜ Projektiekspert ruumides.
Auto saab parkida maja taga asuvasse parklasse sõites tõkkepuu alt sisse, tasu 2 eur/päev.

Registreerumine

Imetamise nõustajate baas koolitusele on oodatud nii tervishoiutöötajad kui ka lihtsalt emad – kõik, kes on teemast huvitatud. Kasuks tuleb isiklik imetamise kogemus. Palume huvilistel endast teada anda võimalikult kiiresti, soovitavalt enne 5. detsembrit e-posti aadressil triin.varnik@gmail.com.
Rühma suurus on piiratud!

Registreerumisel vasta küsimustele:

1. Milline on sinu senine imetamise kogemus?
2. Mitu last sul on ja mis on nende vanused?
3. Sinu vanus?
4. Sinu elukoht (linn, asula)?
5. Sinu haridus ja töökogemus?
6. Kas mõni sinu lastest tuleb koolitusele kaasa koos hoidjaga?

Koolitus on imetamissõbralik, see tähendab, et ka teie beebid saavad vajadusel koolitusel kaasas olla, samuti võivad kaasas olla alla 1-aastased lapsed, kui on keegi, kes nendega vahepeal tegeleb nii, et oleks tagatud üldine töörahu. Emadel, kellel on väikesi rinna lapsi, palume leida koolituse ajaks lapsehoidja võimalus.

(Lisatasu  eest organiseerime ka neile koolituspäevadel kohvi – ja lõunapausideks toitlustamise).  Anna  meile  teada  muust  informatsioonist,  mida  pead  vajalikuks jagada ja küsida!

Tasu

Koolitusel osalemise hind on 310 €/osavõtja kohta/kõikide koolituspäevade eest kokku (sisaldab ka kohvipause ja kerget toitlustamist).

Igaüks tasub ise oma sõidukulud!

Osalustasu   I   osa   (mis   on   tagastamatu) 110  € palume  üle  kanda  SIET  arveldusarvele EE692200221026760624 SWEDBANK peale seda, kui oled saanud kinnituse osalemise kohta ja hiljemalt 05. detsembril.
Osalustasu II osa summas 200 € tasuda koolitusest osavõtjal 10. veebruariks 2017.
Osalustasu tasudes kirjuta selgituse lahtrisse: imetamise nõustajate koolituse tasu.

Kui vajad selleks arvet, siis anna sellest enne ülekande tegemist teada, et saaksime arve sulle tasumiseks aegsasti emailile saata.

Oled oodatud!

Ülle Lember – Ämmaemand, imetamise nõustaja, joogajuhendaja, UNICEF imetamise nõustajate treener

Triin Värnik – Baaskoolituse projektijuht, imetamise nõustaja, doula-, pere- ja sünnitoetaja, beebide ujutaja
tel. 5647 9569, triin.varnik@gmail.com