Toimusid nii loengud-vestlusringid kui ka külastati abivajavaid emasid-lapsi nende kodus. Tänu annetajatele sai SIET korraldada koostöös Caritas Eesti MTÜga loenguid alaealistele emadele, et suurendada nende enesekindlust lapsega toimetulekul.

Imetamis- ja toitumisnõustaja Ülle Lember rääkis noortele emadele ja isadele sellest, milline peaks olema lapse toiduvalik esimesel eluaastal. Kristi Arendi, kes on imetamis- ja lapsekandmisnõustaja, andis nõuandeid, kuidas luua lapsega lähedussuhe ning õpetas kandelina siduma. Loodame, et loengutes osalenud noored said abi ja toetust oma lapsevanema rolliga kohanemisel.

Nii lõppeval 2015. aastal kui ka järgmisel aastal jätkuvad SIETi loengud kõigis senistes kohtades. Uudisena on alustanud tugigrupid Hiiumaal ja Lihulas. Telefoni ja kirja teel on SIETi imetamisnõustajad kättesaadavad kõigile. Leidke endale lähim nõustaja meie kodulehe www.siet.ee kaudu ning jälgige meid ka Facebookis, kuhu postitame jooksvalt teateid loengute toimumise kohta.

Täname kõiki annetajaid, sest teame, et olete aidanud juba 73 peret, kes on vajanud abi kas imetamisega alustamisel või jätkamisel.

Aitäh teile!