Piirkond: Harku, Kiili, Rae, Saku ja Saue vald, Tallinn ja Keila linn ning e-nõustamine
E-mail:  imetamisnoustamine@gmail.com
Telefon: 56 266 515
Veebileht: http://imetamisnoustamine.ee/
Facebookwww.facebook.com/imetamisenoustaja
Keeled: eesti ja inglise


Olen Signe – kahe tütre ema ja nõustaja. Mul on isiklikku imetamiskogemust kokku üle 5.aasta ning selle aja sisse jäi mitmeid väljakutseid ja õnnestumisi. Olen perede ja laste nõustamisega tegelenud igapäevaselt juba üle 13. aasta.

Imetamisnõustajana soovin pakkuda Sulle igakülgset toetust, professionaalset ja teaduspõhist nõu ning parimaid praktilisi lahendusi lähtuvalt Sinu ja Sinu beebi vajadustest ja võimalustest.

Kuivõrd iga beebi imetamise teekond on ainulaadne ja isemoodi, ei pruugi beebi imetamine kulgeda nii sujuvalt, valutult ja muretult kui Sa beebiootuse ajal eeldasid ja ootasid. Olen alati valmis Sind ära kuulama ja Sind praktiliselt toetama!

Olen läbinud SIET poolt korraldatud UNICEFi ja WHO materjalidel põhineva imetamisnõustajate baaskoolituse (40 tundi). Lisaks olen täiendanud ennast 13. aasta jooksul üle 50 erineval pere ja last toetavatel koolitustel,  kokku üle 880 tunni.

Sooviga pakkuda peredele parimat toetust, täiendan ennast ka 2.korda aastas iLactation imetamisnõustajatele mõeldud põhjalikumail rahvusvahelisel konverentsil.

Olen olnud SIET juhatuse liige (2020-2022) ning annan igapäevaselt SIET liikmena oma panuse, et rohkem lapsi saaksid Eestis emapiima.

Võta minuga julgelt ühendust ülalpool toodud kontaktide kaudu.