Piirkond: Tallinn, Harjumaa (E-P 10-20)​
E-post: kristi.arendi@gmail.com
Telefon: +372 521 9097
kaisukool.ee

​Olen kahe lapse ema, täiskasvanute nõustaja ja koolitaja, kelle erihuvi on lapse terviklik areng ja tervis, suhted ja suhtlemine. Oman pikka imetamise ja lapsekandmise ning pika kandelina kasutamise kogemust mõlema lapsega. Lapsed on olnud mulle teejuhiks alates 2004 ja mina omakorda lapsevanematele partneriks alates 2006.

Peamised lapsevanemate nõustamisteemad on imetamine ja lapsekandmine, uni, magamine ja suhtlemine. Koolitussarjad hõlmavad aga vanemaharidust laiemalt alates lapsevanemaks olemisest ja eetikast, lapse arenemisest inimeseks emotsionaalselt, füüsiliselt, sotsiaalselt ja vaimselt. Vaatlen
ja käsitlen last ning täiskasvanut terviklikult loodusseaduste valguses. Täpsemalt leab lapsevanemate koolitussarjade kohta infot Fb-lehtedelt Emade Sõsarkond ja Kaisukool.

Noppeid minu haridusteest:
lapsekandmisalased oskused 2006-2013 Dresdeni Trageschule,
tervise- ja teraapiaõpingud 2008-2014 rahvusvaheline Meta-Health ühing,
imetamisnõustaja õpingud UNICEFi programmi alusel 2010-2011 SIET,
täiskasvanute koolitaja kutse 2016 Kutsekoda,
andragoogikamagister 2018 Tallinna Ülikool,
suhtlemistreenerite väljaõpe 2018-2019 DevelopeDesign.

Elu on pidev õppimine ja areng. Väärtustan igapäevaseid vaikusehetki, millest kerkivad ahhaa-elamused, taipamised. Kasutan teadlikult mõtte- ja sõnaväge, tänulikkust ja andestamist, avatud ja hoolivat suhtlemist. Olen teel, vajadusel teejuht! Head õppimist ja kooskasvamist ning kohtumiseni!