Piirkond: Pirita, Viimsi, Muuga, Tallinn.
Kokkuleppel Rae vald, Kuusalu vald, Jõelähtme vald, Rapla maakond. Lisaks e-nõustamine.
Telefon: 53957673 (E-P 08.00-20.00)
email: info@raviteraapia.ee 
Kodulehtwww.raviteraapia.ee
Keeled: eesti, inglise

Mina olen Marta – kolme lapse ema, imetamisnõustaja, naiste- ja perede toetaja, massaaži terapeut ning beebide ujutaja. Minu töö on seotud väga tihedalt erinevas vanuses naiste ja laste toetamisega. See on töö, mis toob sära silma – see on minu unistuste töö. Miks? Sest ka aastaid tagasi olin mina olukorras, kus minu ellu tulid imelised imetamisnõustajad, kes toetasid mind, kui vajasin seda kõige enam. 

Peale esimese lapse sündi oli imetamine väga keeruline ning lapse rinnale saamine võttis aega kolm kuud. See oli üks raskemaid hetki minu elus, aga olen õnnelik, et peale seda olen imetanud kõiki oma kolme last kokku rohkem kui 64 kuud. 

Tunnen, et oma empaatiaga, rõõmu ja arusaamisega suudan ka teistele emadele toeks olla ning aidata leida lahendusi just neid puudutavatele küsimustele. Vahel piisab vaid soojast puudutusest ja heast sõnast ning juba on hinges kergem ning vastused selgemini näha.

Võid minu poole pöörduda, kui tunned, et soovid infot imetamise teemadel, vastsündinu beebi hooldusel ning beebide- ja väikelaste arengu osas või soovid pakkuda oma pisikestele ühte head ja kosutavat massaaži. Samuti kasutan oma töös igapäevaselt eeterlike õlisid, mis toetab kogu perekonda nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Teen hea meelega koduvisiite ning vajadusel pakkun ka vastsündinud beebi vanematele sünnitusjärgset toetust.

Haridustee:

  • 10.-11.2022 – Beebimassaaž 1-12.kuud (täiendõpe)
  • 2022 – Massöörikutse, kutsestandar tase 5 (2.aastane õpe)
  • 2022 – UNICEF-i Imetamisnõustajate baaskursus (40 T)
  • 2022 – Imikute- ja väikelaste ujutamine
  • 2022 – Kinesioteipimise kursus I.osa